Straipsniai
13 PLAUKŲ SPALVŲ 2013 METAMS

 

Nr. 1 plaukų spalva 2013 – Platininė blondinė


Ledinė platininė blondinė išlieka populiari ir 2013 m., tačiau ji tinka ne visoms moterims. Platinos blond tinka šviesiai lygiai be priekaištų odai ir sveikiems plaukams, nes prieš nudažant plaukus, juos reikia išblukinti, o tai gali būti fatališka sausiems ir pažeistiems plaukams.

 

 

Nr. 2 plaukų spalva 2013 – Sviestinė blondinė


Sviestinė blondinė, kaip ir šampaninė ar platininė blondinė niekad neišeis iš mados, bet 2013 m. ji bus šiltesnė, mažiau geltona, o daugiau auksinė. Ši plaukų spalva tinka tamsesnei, alyvuogių, smėlio atspalvių odai, su raudonais tonais plaukuose. Netinka rausvai odai, ypač blyškiai odai ar odai su gelsvais atspalviais. Dažymas šia spalva mažiau agresyvus nei platinine blond, nes naudojama mažiau agresyvi „chemija“.

 

 

Nr. 3 plaukų spalva 2013 – Žemuoginė blondinė


 

Žemuogių blond - tai viena iš pačių populiariausių visų laikų plaukų spalvų.

 

 

Nr. 4 plaukų spalva 2013 – Purvina blondinė


Purvina, pelenų spalvos blondinė – kiek tamsesnė už auksinę blond, matinė, tačiau atrodo taip pat fantastiškai, ypač derinant su rudomis sruogomis, tamsesnio gymio moterims.

 

 

Nr. 5 plaukų spalva 2013 – Brondė


Brondė – tai ruda blondinė arba šviesi brunetė, o paprasčiau kalbant – tarpinis variantas tarp brunetės ir blondinės, žavinga brondė. Ši spalva buvo labai populiari 2007 m. ir vėl sugrįžo 2013 m.

 

 

Nr. 6 plaukų spalva 2013 – Šilta brunetė


Šilto atspalvio, auksinė, kaštoninė natūrali brunetė su karamelinėmis sruogomis. Šokolado ruda niekad neišeis iš mados -– sodri, prabangi spalva, tinkanti visiems odos tipams, akių spalvoms, skoniams. Labai populiari spalva, visų gamintojų turima savo spalvų paletėje. Tamsi šokolado ruda dar magnetiškesnė ir paslaptingesnė, derinant ją su šviesiomis sruogomis.

 

 

Nr. 7 plaukų spalva 2013 – Ombre


Ombre – tai plaukų spalvos perėjimas nuo tamsios link šviesios (tamsesnė spalva yra prie plaukų šaknų ir ji palaipsniui šviesėja link plaukų galiukų). Plaukai atrodo lyg būtų nugairinti saulės. Ombre tinka visoms, nors visgi nuostabiausiai atrodo brunetėms.


Ombre skina populiarumo laurus jau ne pirmus metus iš eilės, tai viena mėgstamiausių raudonųjų kilimų įžymybių plaukų spalvų. 2012 m. ombre pasižymėjo ryškesne riba tarp šviesios ir tamsios spalvos, 2013 m. būdingas subtilesnis spalvų perėjimas. Palyginimui, jei senoji ombre buvo lyg šauksmas, tai naujoji yra lyg šnabždesys...Prie plaukų šaknų dedamos šviesesnės spalvos sruogos.


Kokie ombre deriniai madingi 2013 m.? Brunetėms ombre su oranžiniais blyksniais, perėjimas į karamelinę spalvą, aukso blond ar tamsiai blond. Raudonplaukėms – perėjimas į žemuogių spalvą, blondinėms – į platinos ar šampaninę blond.

 

 

Nr. 8 plaukų spalva 2013 – Raudoni plaukai


Visų atspalvių raudoni plaukai, kurie buvo madingi 2012 m., tebemadingi ir 2013 m.: vario raudona, ugninė raudona, paprasta raudona ar jų trijų mišinys. Oranžiniai raudona – nepaprasta raudona, bet ryškesnė ir stipresnė, tiesa, tinka ne visoms, tik šviesioms, šviesių akių ir plaukų merginoms.

 

 

Nr. 9 plaukų spalva 2013 – Sidabriniai žili plaukai


Sidabriniai/žili plaukai – tai nereiškia, kad pagyvenę žmonės nebemaskuoja žilų plaukų, bet tai reiškia, kad visai nepražilęs jaunimas trokšta žilos spalvos plaukų! Taip pat populiarus pelenų, pilkos ir sidabrinės plaukų dažų spalvų mišinys, smėlinė, dūminė, audinės kailio spalva.

 

 

Nr. 10 plaukų spalva 2013 – Balajažas


Balajažas – tai saulės blyksniai plaukuose, ypač tinka blondinėms.


 

Nr. 11 plaukų spalva 2013 – Pastelinės spalvos


Plaukų dažymas nenatūraliomis, ryškiomis spalvomis, kreidelėmis populiarus paauglių ir jaunimo tarpe, taip pat pastebimas įžymybių rate. Rožinė, violetinė, mėlyna, žalia, oranžinė, geltona atrodo pakvaišusiai ir priverčia sustoti aplinkinius Tam, kad nudažytume plaukus pastelinėmis spalvomis, iš pradžių juos reikia išblukinti. Pastelinės spalvos gražiai atrodo ant šviesių plaukų, o brunetei visgi reikia sodresnių spalvų.


Ryškios nenatūralios žydra ir kramtomos gumos rožinė spalvos buvo populiarios 2012 m., o 2013 m. populiarios karališka mėlyna arba ryški oranžinė. Pati „karščiausia“ pastelinė spalva 2013 m. – violetinė arba purpurinė.

 

 

Nr. 12 plaukų spalva 2013 – Multispalvos


Šviesios ir tamsios sruogos, juoda derinama su blond. Apatinis plaukų sluoksnis dažomas tamsesne spalva, o viršutinis – šviesesne. Blond ir juodos spalvų kombinacija – elegantiška, žavinga, miela ir kartu paslaptinga bei seksualu.

 

 

Nr. 13 Plaukų spalva 2013 – Dažyti plaukų galiukai


Dažyti plaukų galiukai – natūralūs plaukai ir subtiliai spalvotai dažyti plaukų galiukai.

 

 

 

Video apie naujausias 2013 m. plaukų dažų spalvų tendencijas: 


2013 M. VASARA

 

 • Pastelinės ryškios spalvos.
 • Žemuogių blond su saulės blyksniais.
 • Auksinė blond. Sodri auksinė gražiai atrodo prie įdegusios odos vasarą.
 • Ugninė raudona, vario raudona.
 • Šviesi brunetė, su šviesesniais plaukų galiukais.
 • Tamsūs plaukai su auksinėmis, šiltomis karamelinėmis, vario spalvos sruogomis.

 

 

 

2013 M. RUDUO

 

 • Tamsi blond, medaus blond.
 • Brunetės – galima derinti su blond, medaus, karamelės, raudonomis, mėlynomis, violetinėmis sruogelėmis.
 • Karšto šokolado ruda plaukų spalva, cinamono spalva, derinama su auksine blond.
 • Tamsios brunetės ir ledinės blondinės kontrastas, dažant plaukus sluoksniais.
 • Šilta ryški raudona plaukų spalva (vario).

 

 

 

2013 M. ŽIEMA

 

 • 1-2 tonais nuo jūsiškės plaukų spalvos besiskirianti spalva.
 • Kelios subtilios sruogos prie veido ir kirpčiukuose.
 • Smėlio blondinė - geriausiai tinka šviesiai odai ir šviesioms akims.
 • Pelenų pilkšva plaukų spalva.
 • Aukso blond su išblukusiomis sruogomis. 
 • Išblukusi sviestinė blondinė.
 • Platininė blond su abrikosiniu atspalviu (matiniu užbaigimu).
 • Šviesaus ir tamsaus gintaro blondinė.
 • Turtinga cinamono spalva brunetėms.
 • Slyvų ruda spalva (tamsi ruda).
 • Kaštoninė plaukų spalva.
 • Vario raudonos sruogelės.
 • Rubino ar spanguolių raudona plaukų spalva.
 • Minkšta juoda spalva su purpuriniu žvilgesiu – be galo elegantiška.


 

 


Nepaisant visų karščiausių mados tendencijų 2013 m., nepamirškite pasirūpinti plaukų sveikata, nes tik sveiki plaukai yra raktas į ilgai išliekančią plaukų spalva. Taip pat prisiminkite, kad plaukų dažų spalva turi derėti prie Jūsų odos atspalvio - blyškiai odai netiks tamsios spalvos, tamsiai odai netiks blond, geltonai odai netiks gili auksinė, rožinei odai netiks raudoni tonai ir t.t.

 

Daugiau susijusių straipsnių:


Plaukų dažai


Kaip pasirinkti plaukų spalvą?


Plaukų dažymas sruogelėmis


Natūralūs plaukų dažai

 

Plaukų spalvos 2014

  

Produktai