Straipsniai
Braziliškas tiesinimas keratinu


KAS TAI YRA?

Keratinas – natūralus „statybinis“ baltymas, turintis daug amino rūgščių (cistino) ir įeinantis į odos, plaukų, nagų struktūrą. Žmogaus plaukų sudėtyje yra 88-90 proc. keratino. Su amžiumi, dėl neigiamo aplinkos poveikio, netinkamos mitybos, stresų, natūralaus keratino plaukuose mažėja ir plaukai netenka blizgesio, glotnumo, elastingumo, tampa porėti ir silpni, prasčiau atrodo.

 Pastebėta, kad atstačius plaukuose keratino balansą, plaukai ne tik atgauna šilkinį žvilgesį, elastingumą, tampa stipresni ir sveikesni, bet ir yra išlyginami (keratino molekulės prasiskverbia į plauko vidų, užpildo visas pažeistas vietas, sulygina plauko paviršių), dėl to specialistai šią procedūrą vadina keratininiu gydymu su tiesinimo efektu.

 

Plaukų padengimo keratinu procedūra paprastai vadinama brazilišku plaukų tiesinimu keratinu. Kodėl šis metodas vadinamas „brazilišku“? Pirmąjį keratino mišinį sukūrė Brazilijos kompanija „QOD Cosmetic“, į šį mišinį, be keratino, taip pat įėjo ir kakava. Ši priemonė iš pradžių buvo kurta vietinėms Brazilijos moterims, kurių plaukai dėl tenykščių klimatinių sąlygų (saulė, vėjas, sūrus vanduo ir oras) banguojasi, garbanojasi, sunkiai pasiduoda formavimui, tampa sausi ir trapūs. Dėl efektyvaus poveikio ši metodika paplito po visą pasaulį ir yra labai populiari ir Lietuvoje.

 

Į plaukų tiesinimui skirtus mišinius įeina keratinas (natūralus avies vilnos baltymas) ir kiti reagentai, kurie pagreitina keratino poveikį.

 


KIEK ILGAI IŠLIEKA TIESŪS PLAUKAI?

Braziliško plaukų tiesinimo rezultatas išlieka 2-5 mėn., priklausomai nuo naudojamo keratino mišinio sudėties, tiesintuvo pajėgumų, plaukų struktūros, tinkamos priežiūros po procedūros. Ilgiau rezultatas išlieka chemiškai apdorotiems plaukams (pvz. anksčiau dažytiems) nei natūraliems. Plaukai atgauna savo natūralią formą palaipsniui, kai plaunant galvą po truputį išplaunamas ir keratinas.

 

KAM TINKA PLAUKŲ TIESINIMAS KERATINU?


  • Visiems plaukų tipams, nepriklausomai nuo plaukų struktūros ir spalvos (įskaitant azijietišką, afrikietišką, kaukazietišką).
  • Cheminiu būdu garbanotiems plaukams (gali būti ne vieną kartą).
  • Dažytiems, šviesintiems plaukams (gali būti ne vieną kartą).
  • Anksčiau tiesintiems plaukams.

 Pastebėta, kad chemiškai apdoroti plaukai geriau įsisavina keratiną.

 

 

KAM NETINKA BRAZILIŠKAS TIESINIMAS?

 

  • Labai ploniems, silpniems plaukams.
  • Nėščiosioms ir žindyvėms.
  • Kai individualiai netoleruojamas kažkuris keratininio mišinio ingredientas.


Taip pat skaitykite:

Tiesinimo keratinu pliusai ir minusai

Braziliško tiesinimo eiga

Kaip prižiūrėti plaukus po keratininio tiesinimo?

 
KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai