Straipsniai
11 dažymo sruogomis būdų

1.  Tradicinis (klasikinis) plaukų dažymas sruogelėmis

Tai mėgstamiausias ir populiariausias plaukų dažymo sruogomis būdas. Tamsūs plaukai šviesinami sruogelėmis tolygiai per visą ilgį, sruogelių plotis 2-5 mm. Kuo plonesnės sruogos, tuo natūraliau atrodo tamsiuose plaukuose. Naudojami pasteliniai, šviesūs atspalviai: geltoni, perlo, rožiniai, perlamutriniai, rusvai gelsvi.

 

 

2.   Dalinis plaukų dažymas

Gali būti dažomi plaukai arba sruogelės tam tikroje dalyje, pavyzdžiui, prie veido ar kirpčiukuose, siekiant suteikti veidui ryškumo, šviežumo. Dažomas tik viršutinis plaukų sluoksnis. Gražiai atrodo tamsiaplaukėms.

Gali būti dažomos ne sruogelės, bet plaukų galiukai. Tai labai populiarus dažymo būdas. Dažant tik plaukų sruogų galiukus, suteiksite šukuosenai daugiasluoksniškumo įspūdį. Jei nepatiks, galiukus tiesiog nukirpsite. Madingi ryškūs plaukų galiukai: jūros bangos, fuksijos spalvos, visi violetiniai atspalviai. Taip pat įspūdingai atrodo „ugnies liežuvių efektas“, kai ilgų tamsiai rudų, kaštoninių ar juodų plaukų galiukai nudažomi aukso-vario-medaus ar raudonai-oranžine spalva.

Dažydamos sruogomis kirpčiukus pagyvinsite veidą, o jei esate įdegusi, pabrėšite šokoladinį įdegį.

Dažytų sruogelių išdėstymas viršutinėje galvos dalyje pabrėš plaukų atspalvį, ilgį, šukuosenos struktūrą.

 

3.   Zoninis plaukų dažymas

Dažomos ne plaukų sruogos, bet plaukų zonos. Dažomas tik viršutinis plaukų sluoksnis, sukuriantis efektingą konstrastą su apatine tamsia plaukų zona.

 

4.   Įstrižinis (asimetrinis) dažymas sruogelėmisTai naujiena sruogų dažymo pasaulyje. Dažoma sruogomis skersai arba sruogos išdėstomos asimetriškai, su spalvų persiliejimu arba aiškiomis ribomis tarp dažomų sruogų. Sruogos gali būti siauros arba plačios. Atrodo labai išraiškingai ir originaliai. Labai tinka ekstravagantiškoms moterims.

 

  5.Venecijietiškas (milanietiškas) dažymas sruogelėmis (blyksniais)

Tinka tik brunetėms (tamsiaplaukėms). Naudojamos spalvos: nuo šviesiai auksinės iki rusvos. Dažymas primena tapybą, tik ne ant drobės, bet ant plaukų. Dažai tepami ant plaukų teptuku, gaunami šviesūs blyksniai tamsiuose plaukuose, kurie gražiai pereina į pagrindinę plaukų spalvą. Tai suteikia plaukų spalvai reljefo, o šukuosenai – dinamikos, gyvumo, natūralumo, padidina plaukų apimtį.

 

 

6.   Saulės nugairintų plaukų efektas (Ombre) arba Kalifornietiškas dažymas sruogelėmis

Labai madingas plaukų dažymo būdas. Gražiai atrodo ant šviesių ir rusvų plaukų. Plaukų sruogos dažomos keliomis artimomis spalvomis. Plaukai nuo šaknų link galiukų šviesėja. Gali būti dvi spalvos – tamsus viršus, šviesi apačia su išblukusiu horizontaliu spalvų perėjimu, arba trys spalvos, palaipsniui pereinančios viena į kitą.

Naudojami atspalviai: gelsvai rudas, medaus, kavos-rusvas. Viršutinė plaukų dalis prie šaknų lieka natūrali tamsi arba nudažoma artima natūraliai spalva, o likusi plaukų dalis šviesinama. Ataugusios plaukų šaknys atrodo labai natūraliai, nereikia dažnai dažyti. Šis dažymo būdas suteikia apimties plaukams, blizgančių saulėje sruogų efektą.

 

7.   Kontrastinis dažymas sruogelėmis

Naudojamos kontrastingos spalvos, dažomos skirtingo pločio sruogos. Šis būdas tinka tik tamsiaplaukėms (blondinėms taip nudažytos sruogos atrodo netvarkingai ir grubiai). Šukuosena atrodo ryškiai, vizualiai padidinama jos apimtis. Dažoma 1-2 artimų tonų atspalviais. Efektingai atrodo baltos sruogos tamsiuose plaukuose.

 

8.   Pastelinis dažymas sruogelėmis

Plaukų dažymas sruogomis šviesiomis pastelinėmis spalvomis su šviesiais sklandžiais spalvų perėjimais.

 

9.   Įvairiaspalvis dažymas sruogelėmis

Naudojamos madingų spalvų įvairiaspalvės sruogos, pvz.: geltonos, violetinės, raudonos, mėlynos, žydros, rožinės, žalios, purpurinės, spanguolių spalvos ir kt. Sruogos gali būti išdėstytos chaotiškai, skirtingo pločio. Plačios ryškių spalvų sruogos suteiks šukuosenai daugiasluoksniškumo.

 

10.  Atvirkštinis dažymas sruogelėmis

Šis būdas taikomas, kai plaukai buvo daugybę kartų dažyti sruogomis ir pastarųjų beveik nebesimato (jos neišryškėja), ir norima atsikratyti atsibodusios spalvos bei grįžti prie savo natūralios plaukų spalvos. Atvirkštinis dažymas taip pat naudojamas spalvos koregavimui, kai buvo nesėkmingai pasirinkta spalva. Plaukų sruogos dažomos natūralia plaukų spalva, kuri matosi prie plaukų šaknų arba sruogoms gali būti suteikiama kita spalva.

 

11.  Trumpalaikis plaukų dažymas sruogelėmis

Šiam dažymui naudojami trumpalaikiai, nusiplaunantys, beamoniakiai plaukų dažai. Plaukai šviesinami nežymiai – 2-3 tonais. Šis būdas naudojamas pažeistiems, silpniems, ploniems plaukams, taip pat kai nenorima kardinaliai keisti sruogų spalvą.

← Plaukų dažymas sruogelėmis

20 žingsnių plaukų dažymo sruogomis namuose instrukcija

Kaip dažyti plaukų sruogas kreidelėmis?

Kokios spalvos sruogelės Jums tinka?KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai