Straipsniai
6 plaukų dažų rūšys

Šiandien, kai parduotuvių lentynos ir internetinės parduotuvės „lūžta“ nuo nesuskaičiuojamos daugybės plaukų dažų, pasirinkti tinkamus dažus išties sudėtinga. Gal Jums užteks nuplaunamų plaukų dažų,o gal reikės griebtis permanentinių, o gal visgi išbandyti tai, ką dovanoja gamta, t.y. augalinius dažus plaukams? Šiame straipsnyje pasistengsime atsakyti į šiuos klausimus.

Pirmiausia, plaukų dažų rūšies pasirinkimas priklausys nuo to, kokia yra dabartinė Jūsų plaukų būklė – ar plaukai natūralūs (dažysite juos pirmą kartą), ar jau buvo dažyti, ar jie stiprūs ir vešlūs, ar trapūs ir silni, o gal oda linkusi į alergijas ar sergate kokia nors liga? Taip pat, atsakykite sau, kokio rezultato siekiate dažydama plaukus: ar norite nudažyti žilus plaukus, ar juos patamsinti, ar pašviesinti, ar nereikšmingai pakeisti spalvą ar kardinaliai pakeisti įvaizdį. Kuriam laikui dažote plaukus - ar naujos spalvos Jus norite vienam vakarui, ar mėnesiui, ar ilgesniam laikui? Ar Jums svarbi plaukų sveikata ir kuo mažesnis neigiamas poveikis jiems? Nuo atsakymų į šiuos klausimus priklausys, kokia dažų rūšis Jums tiks labiausiai - kokie yra geriausi plaukų dažai būtent Jums.


 

Plaukų dažai skirstomi į šias pagrindines grupes:1.  Nuplaunami plaukų dažai


2.  Permanentiniai dažai plaukams


3.  Plaukus šviesinančios priemonės


4.  Natūralūs augaliniai plaukų dažai


5.  Plaukų dažai metalų druskų pagrindu


6.  Naujoji plaukų dažų karta

 

Atminkite, kad visi dažai vienaip ar kitaip veikia plaukus, tik paprastai, kuo jie trumpiau laikosi, tuo mažiau paveikia plauko struktūrą ir sveikatą. Bet kokiu atveju plaukų dažus reikia labai kruopščiai pasirinkti, atkreipti dėmesį į jų sudėtį, dažymą atlikti pagal instrukcijas ir rūpintis plaukais po dažymo. Linkime sėkmės ir nuostabių plaukų!


KOMENTARAI (1)
Kristina rašė 2015-08-21
As naudoju tik naturalius plauku dazus
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai