Straipsniai
Kaip pasirinkti peruką?

Jei dėl vienų ar kitų priežasčių nusprendėte nešioti peruką, labai svarbu išsirinkti tokį, kuris tiktų Jums tobulai. Sakoma, kad perukai tinka visiems, na, o jei Jums netiko pirmas pasimatuotas variantas, reiškia, kad dar per mažai ieškojote ir reikia toliau tęsti paieškas, tačiau toks idealus perukas tikrai egzistuoja.

 

Šiais laikais galima nusipirkti bet kokios formos, stiliaus, modelio ar spalvos peruką, tačiau tik kokybiškas, gerai parinktas perukas pabrėš Jūsų grožį, išvaizdos pranašumus ir paslėps trūkumus. Pasirinkti gerai derantį su Jūsų išvaizda, patogų, teikiantį geras emocijas peruką yra ne mažiau svarbu nei išsirinkti bet kurį kitą aksesuarą – rankinę, pirštinaites, batus ar papuošalus.

 

Vienas iš būdų, kaip galima gana lengvai ir greitai pasirinkti tinkamą peruką, atitinkantį Jūsų poreikius, norus ir galimybes – kreiptis į stilistą, perukų ar grožio saloną, kur profesionalai – perukų meistrai išmatuos Jūsų galvos apimtį, pakonsultuos, parinks ar pagamins/užsakys pagaminti peruką pagal individualų užsakymą. Toks perukas idealiai tiks Jums. Konsultantų paslaugos bei pagal individualų užsakymą pagamintas perukas galbūt sutaupys Jums laiko, tačiau tikrai nesutaupys pinigų. 

Kitas variantas – patiems pasidomėti ir pasirinkti tinkamą peruką iš siūlomų rinkoje (parduotuvėse, perukų salonuose, internete) variantų. Kad patys išsirinktumėte Jums tinkantį peruką be specialisto pagalbos, reikės skirti laiko ir turėti šiek tiek žinių. Tai nėra lengva, bet įmanoma - tereikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų.

 

Toliau šiame skyriuje bus pateikiama informacija ir patarimai, kurie, tikimės, kad padės Jums geriau susipažinti su perukų charakteristikomis ir nesuklysti renkantis patį geriausią, bet svarbiausia - Jums tinkantį peruką.

 

Renkantis peruką salone, internete ar užsakant jį gamybai, vertėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1. Perukas pagal Jūsų veido formą

2. Kaip pasirinkti Jums tinkančią peruko spalvą?

3. Peruko dydis

4. Peruko pagrindas ir plaukų kokybė

5. Peruko pagaminimo būdas

6. Kaip peruko pagalba paslėpti trūkumus ir atskleisti grožį?


Be visų šių minėtų dalykų, dėvint peruką, Jus turi lydėti geros emocijos, puiki nuotaika, pasitikėjimas savimi.Vyrai taip pat gali išsirinkti sau tinkamą peruką remiantis šiais patarimais, kuris neribotų jų pomėgių ir leistų laisvai sportuoti, aktyviai ilsėtis, keliauti atviru automobiliu ir t.t.

Jei jau nusipirkote peruką ir dėl kažkokių priežasčių esate nepatenkinti jo kokybe, atminkite, kad perkant salone ar parduotuvėje (internete ar kt.), perukas turėtų turėti gamintojo garantiją ir galimybę sugrąžinti nepatikusią prekę per tam tikrą laiką.


KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai