Straipsniai
10 tiesinimo patarimų

 

1. Prieš tiesindamos plaukus, ypač cheminiu būdu, kelis kartus pagalvokite, ar Jums tikrai to reikia? Jei abejojate, ar tiesinti plaukus arba manote, kad tai gali būti rizikinga, geriau netiesinkite. Saugokite plaukus, daug svarbiau, kad jie liktų sveikti ir stiprūs. Kardinalus plaukų būsenos pasikeitimas negali būti visiškai nekaltas. Juk garbanoti plaukai – ypatingas grožis, kuris dings plaukus ištiesinus. Be to, garbanų Jums pavydi tūkstančiai tiesiaplaukių:)

2. Jei visgi nusprendėte tiesinti plaukus, netaupykite tiesinimo prietaisams, kosmetinėms priemonėms, . specialistų procedūroms. Jūsų plaukai verti aukščiausios kokybės.


3. Jei norite aukštos kokybės rezultato ir minimalaus neigiamo poveikio plaukams bei sveikatai, kreipkitės į kirpyklos ar grožio salono specialistus, kurie parinks Jūsų plaukų tipui tinkantį tiesinimo būdą ir priemones.

4. Pirmą kartą eksperimentuokite su maža plaukų sruoga arba tik su kirpčiukais.


5. Netiesinkite plaukų labai dažnai (dažniau nei 1-2 k. per savaitę).

6. Jei reguliariai tiesinate plaukus, lygiagrečiai naudokite kosmetines ir natūralias gamtines priemones, skirtas plaukų gydymui ir atstatymui.
 

7. Po cheminio tiesinimo plaukus geriau džiovinkite ne fenu, bet leiskite jiems išdžiūti natūraliai.


8. Naudodamos karštus prietaisus tiesinimui, nepamirškite apie termo apsaugines priemones nuo aukštų temperatūrų ir elektrinimosi.


9. Netiesinkite plaukų po cheminio garbanojimo, plaukų dažymo cheminiais dažais.


10. Nedarykite plaukų tiesinimo, jei esate nėščia ar žindote mažylį.

 

Taip pat skaitykite:

7 plaukų tiesinimo būdai

Kaip išsirinkti geriausią plaukų tiesintuvą?

Įžymybių su ištiesintais plaukais FOTO

KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai