Straipsniai
Nauja plaukų dažų karta

Tai dažai be amoniako, kurie pakankamai ilgalaikiai, dažantys žilus plaukus ir netgi sustiprinantys plauko struktūrą, jiems nekenkiantys.


CHI (angl. Cationic Hydration Interlink) plaukų dažai – į šių dažų sudėtį įeina šilko kremas ir lydinys CHI 44, turintis sudėtyje 44 neorganines jungtis. Jo dalelės minkštai veikia plauką ir pigmentas patenka į plauko vidų be šiurkštaus kutikulo atvėrimo, be to beamoniakių dažų ir natūralaus šilko junginys teigiamai veikia plaukus. Ši technologija reikalauja profesionalumo, norint tolygiai nudažyti, šviesinti plaukus.


Organinės dažų sistemos. Organiniai dažai, uždažantys žilus plaukus, leidžiantys gauti švarius tonus ir gražius atspalvius, užtikrina ilgą spalvos išsilaikymą. Sudėtyje nėra amoniako, rezorcinolio, natrio chlorido, parafinų ir parabenų ir pan., nors šiek tiek cheminių elementų sudėtyje yra, tačiau Natūralūs komponentai sudaro apie 90%. Naudojami natūralūs komponentai: apelsino ekstraktai, alijošius, ramunėlės, taukės, greifrutai, migdolų aliejus, simondsijų ir saulėgrąžų aliejai. Dažymas organinėmis sistemomis sudėtingas, dėl to namų sąlygomis netinkamas.


6 plaukų dažų rūšys


Nuplaunami plaukų dažai


Permanentiniai dažai plaukams


Plaukus šviesinančios priemonės


Natūralūs augaliniai plaukų dažai


Plaukų dažai metalų druskų pagrindu

 KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai