Straipsniai
Kaip paslėpti trūkumus?

Jūsų šukuosena skirta tam, kad pabrėžtų Jūsų grožį, padėtų atkreipti dėmesį į gražiausias kūno dalis. Dėl to svarbu pasirinkti tokį peruką, kurio šukuosena atitiks Jūsų kūno sudėjimą, formas, ūgį ir paslėps trūkumus, akcentuos pranašumus. Tik kelios gudrybės ir Jūs – ideali:

 

  • Ūgis. Aukštoms moterims tiks vidutinio ilgio plaukai, o žemoms – kuodeliai iš ilgų plaukų, atidengiantys kaklą.


  • Kūno sudėjimas. Pilnesnėms moterims tiks perukai su paprastomis šukuosenomis, nes sudėtingos šukuosenos pabrėžia apimtis.
  • Kaklas. Jei turite ilgą kaklą, Jums tiks perukas su ilgų plaukų šukuosena, kuri maksimaliai paslėps kaklą. Jei turite trumpą kaklą, geriau tiks trumpų plaukų perukai, kurie atidengia kaklą.
  • Nosis. Jei Jūsų nosis didelė, nukreipsite nuo jos dėmesį purių plaukų peruku, turinčiu garbanas skruostų srityje, nerekomenduojami tiesūs plaukai. Jei nosis ilga, naudokite peruką su puriais kirpčiukais, purių plaukų šukuosenas, netiks prigludę plaukai. Jei nosis maža, naudokite peruką su smulkiomis garbanėlėmis, netiks kirpčiukai ir stambios garbanos.
  • Kakta. Žemą kaktą paslėps asimetriniai kirpčiukai. Jei Jūsų kakta graži, neleiskite plaukams jos uždengti.

 

Bendra taisyklė maskuojant trūkumus ir akcentuojant privalumus: gražias veido dalis atidengiame, kad ant jų nekristų plaukai, o tas, kuriomis esame nepatenkinti, slepiame puriais, garbanotais plaukais. Tiesūs, trumpi plaukai pabrėžia stambias veido dalis, o garbanos išryškina smulkias veido detales. Na, o jei norite atrodyti pašėlusiai ir žaismingai, tokį įspūdį padės sukurti trumpų garbanotų plaukų perukas. Jei norite atrodyti paslaptingai ir elegantiškai – naudokite tiesius plaukus su sklastymu per vidurį.

Pirkdami peruką pasidomėkite, ar jo šukuoseną galima keisti, plaukus formuoti (garbanoti, tiesinti ir t.t.).


6 svarbūs dalykai renkantis peruką

Perukas pagal Jūsų veido formą

Kaip pasirinkti Jums tinkančią peruko spalvą?

Peruko dydis

Peruko pagrindas ir plaukų kokybė

Peruko pagaminimo būdas


KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai