Straipsniai
Plaukų dažymo būdai

Plaukų dažymas – tai gana paprastas būdas pakeisti savo išvaizdą, įvaizdį ir tapti nauju žmogumi, o galbūt tiesiog paslėpti žilus plaukus ar suteikti savo natūraliai plaukų spalvai sodrumo, ryškumo, blizgesio.

Nuo plaukų dažymo tikslo (ar norite tiesiog paslėpti žilumą, ar kardinaliai pakeisti įvaizdį, siekiate ryškumo ir t.t.), taip pat Jūsų išvaizdos (odos, akių, natūralios plaukų spalvos), amžiaus bei plaukų ilgio ir struktūros, nuo to, kokias savo išvaizdos detales norėsite akcentuoti, o kokias paslėpti priklausys plaukų dažymo būdas. Svarbu pasirinkti tinkamą plaukų dažymo būdą būtent Jūsų situacijai.


POPULIARIAUSI PLAUKŲ DAŽYMO BŪDAI1. Plaukų šviesinimas

Plaukų šviesinimas – tai plaukų dažymas kita spalva, bent vienu tonu šviesesne už dabartinę plaukų spalvą. Plaukų dažymo metu naudojami šviesintojai su oksidantais, kurių sudėtyje yra vandenilio peroksido, kurie suardo natūralų plauko pigmentą. Tai leidžia plaukų dažams prasiskverbti į vidurinį plauko sluoksnį ir nudažyti plaukus daug šviesesne spalva. Plaukų šviesinimas gali būti taip pat naudojamas siekiant pašalinti nepatikusią plaukų spalvą po dažymo ar pakoreguoti plaukų spalvą nesėkmingai nudažius plaukus tamsesne spalva.


 

Skaitykite plačiau: Plaukų šviesinimas sruogelėmis

 

2. Plaukų balinimas/blukinimas

Plaukų blukinimas/balinimas/blondinimastai aukščiausio laipsnio plaukų šviesinimas, kurio metu visiškai suardomas natūralus plauko pigmentas ir plaukas tampa bespalvis. Tai gali būti galutinis rezultatas arba paruošiamasis etapas, siekiant plaukus nudažyti keliais tonais šviesesne spalva.

 

3. Plaukų dažymas viena spalva

Plaukų dažymas viena spalva – tai naujos plaukų spalvos išgavimas naudojant oksidacinius dažus ir natūralų plauko pigmentą pakeičiant dirbtiniu. Tai gali būti atliekama po plaukų šviesinimo/balinimo (jei norima dažyti plaukus šviesesne spalva – dažymas su išankstiniu šviesinimu) arba dažant plaukus tokia pačia kaip natūrali plaukų spalva ar tamsesne spalva. Dažomi visi galvos plaukai.


 

4. Tonavimas


5. Miliravimas


6. Koloravimas


 

7. DekapiravimasPagal tai, kokiais dažais dažomi plaukai, plaukų dažymas gali būti:


  • Permanentinis (pastovus) plaukų dažymas – dažai pasiekia plauko vidų, pakeičia jo struktūrą, gali suteikti sodrias spalvas, visiškai nudažo žilus plaukus, nenusiplauna.


  • Pusiau permenentinis(demi permanentinis) dažymas – dažymo efektas išlieka iki 1 mėn.


  • Laikinas (nepastovus) dažymas – dažai nusiplauna, trumpai išlieka. Dažai neprasiskverbia iki plauko kutikulo, o tik apgaubia, padengia jį iš išorės (plaukų tušai, putos ir t.t.).

 

Profesionalūs plaukų dažai

Kaip pasirinkti plaukų spalvą?

TOP6 plaukų dažų rūšys


KOMENTARAI (1)
Audronė rašė 2015-08-04
Plaukų šviesinimas yra nuostabus dalykas!
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai