Straipsniai
Plaukų tiesinimas fenu

 

Plaukų tiesinimas fenu – populiarus, paprastas, lengvas būdas tiesinti plaukus namuose. Rezultatas nebus ilgalaikis (iki pirmo plaukų sudrėkinimo) ir tinka tik nestipriai garbanotiems plaukams, tačiau fenas mažiau kenkia plaukams nei tiesinimo žnyplės (tiesintuvas). Tiesa, fenas taip pat sausina plaukus, pradeda šakotis plaukų galiukai ir plaukai netenka natūralaus blizgesio, dėl to po procedūros reikalinga papildoma plaukų priežiūra ir atstatymas.

 

Plaukų tiesinimui fenu Jums reikės: feno su apvaliomis šukomis, tiesinančio plaukų balzamo, apsauginės priemonės nuo aukštos temperatūros, šukuosenos fiksavimo priemonių (lako, žele, putų). Priemones galima įsigyti specializuotose parduotuvėse.

 

TIESINIMO FENU EIGA NAMŲ SĄLYGOMIS

 

I. Išplauname plaukus (galima specialiu tiesinančiu šampūnu), juos nusausiname rankšluosčiu, kad būtų drėgni, bet nepermirkę.II. Atsargiai iššukuokite plaukus retomis šukomis.

III. Padenkite plaukus priemone, apsaugančia nuo aukštos temperatūros ir plaukus tiesinančiu balzamu.

IV. Džiovinkite drėgnus plaukus, sruogą po sruogos (1 sruoga ne daugiau nei 5 cm pločio ir 2 cm storio), vyniodamos ant šukų ir tempdamos, iš pradžių karštu oru, po to sutvirtinkite – šaltu oru. Kiekvienai sruogai kartokite 2-3 kartus. Galima tiesinti tik šalto oro srove – tai švelniau veiks plaukus, mažiau juos išsausins.

V. Šukuoseną fiksuokite plaukų laku, putomis, žele.

 

 


PATARIMAI TIESINANT PLAUKUS FENU

 

  • Netaupykite fenui, įsigykite kokybišką, žinomo prekės ženklo feną su garantija.
  • Atkreipkite dėmesį, ar fenas turi šalto oro srovę, jonizatorių? – toks fenas mažiau žaloja plaukus.
  • Šukos turėtų būti iš natūralių medžiagų, apvalios, tunelinės.
  • Kuo ilgesni plaukai, tuo didesnis turėtų būti šukų diametras.
  • Ploniems, silpniems plaukams tinka tiesinimas šalto oro srove.
  • Nenaudokite feno kasdien, nes tai sausina plaukus ir jie pradeda lūžinėti. Rekomenduojama tiesinti ne dažniau nei 1 kartą per 7-10 dienų.
  • Tiesinti fenu namuose geriau nei kirpykloje, kadangi procesas natūralesnis, naudojama mažiau plaukams žalingos chemijos.

 

Taip pat skaitykite:

 

Kaip ištiesinti plaukus be feno?

 Plaukų tiesinimo kosmetika

Kaip išsirinkti plaukų tiesintuvą? 

KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai