Straipsniai
Plaukų tiesinimo kosmetika

 

Jei Jūsų plaukai nėra labai garbanoti ir nesiekiate, kad jie būtų idealiai tiesūs, galite naudoti specialią plaukų priežiūros kosmetiką, kurios dėka plaukai taps paklusnesni, stipresni, sveikesni, gražesni. Tai švelnus ir plaukus tausojantis tiesinimo būdas. Efektas bus trumpalaikis, tačiau šios priemonės nekenkia plaukams, jas patogu ir paprasta naudoti namuose. Šių priemonių galima įsigyti specializuotose parduotuvėse, vaistinėse. Geresniam poveikiui galite naudoti jų kompleksą, t.y. ne vieną, bet kelias priemones.

 

1. Specialūs šampūnai, balzamai ir kondicionieriai – rinkitės skirtus „intensyviam drėkinimui“ arba „nepaklusniems plaukams“. Jie maitina, minkština plaukus, turi sudėtyje įvairių vitaminų.Plaukai netaps idealiai tiesūs, bet bus paklusnesni, ne taip garbanosis drėgnu oru ir ne taip išsausės džiovinant. Specialių šampūnų sudėtyje taip pat gali būti ir cheminių medžiagų, kurios suteikia plaukams „svorio“, kuris neleidžia plaukams garbanotis ir grįžti į pirminę būseną – tai laurilo sulfatas, natrio laureth sulfatas, natrio hidroksidas, pantenolis, silikonas, glicerinas. Taip pat į sudėtį gali įeiti įvairūs aliejai (ypač vertingi alyvuogių ir avokadų aliejai), amino rūgštys, keratinas, šilko proteinai, vitaminas B5, vaistinių žolelių ekstraktai, kviečių baltymai. Atkreipkite dėmesį į šilko proteino kiekį sudėtyje – būtent jis labiausiai sąlygoja plaukų tiesinimą. Efektą galima sustiprinti kitomis kosmetinėmis priemonėmis: plaukų putomis, laku, žele.


 

2. Specialūs tiesinantys kremai – maitina plaukus, juos „apsunkina“ ir tokiu būdu išlaiko juos tiesius, tačiau jie greičiau susitepa. Reikia dėti kremą ant švarių sausų plaukų specialiu teptuku, palaikyti 30-45 min. ir nuplauti šiltu vandeniu su šampūnu, laikytis instrukcijų.

 

3. Serumai plaukų tiesinimui – dedami ant švarių drėgnų plaukų, paskirstant per visą plaukų ilgį. Kai plaukai išdžiūna (natūraliai arba šalto oro feno srove), juos iššukuojame, dar kartą dedame serumo užfiksavimui. Gali būti kaip pagalbinė priemonė tiesinant plaukus tiesintuvu, taip pat apsaugo juos nuo negatyvaus aukštos temperatūros poveikio. Serumą reikėtų rinktis pagal Jūsų plaukų tipą, dėti ant plaukų nedidelį kiekį serumo, kad plaukai neatrodytų nešvarūs ir netvarkingi.

 

Taip pat skaitykite:

Natūralūs plaukų tiesinimo būdai

 Braziliškas plaukų tiesinimas

Kaip išsirinkti plaukų tiesintuvą?

  

 

KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai