Straipsniai
7 patarimai dažant plaukus raudonai

Jei Jums patinka raudona spalva, bet nesiryžtate radikalioms permainoms, ar bijote, kad ši spalva Jums netiks, pabandykite iš pradžių štai ką (keli patarimai pirmam kartui):

1 patarimas

Pirmam eksperimentui nesirinkite labai ryškios raudonos spalvos, kad nebūtų nepageidaujamų siurprizų.


2 patarimas

Paeksperimentuokite su laikinais, nusiplaunančiais dažais, dažančiu šampūnu, kuris išsiplauna per 2-3 sav. Jo santykinai nedidelė kaina ir jis mažiau kenkia plaukams nei permanentiniai dažai. Jei spalva patiks, galėsite nusidažyti permanentiniais dažais.


3 patarimas

Iš pradžių nusidažykite keletą sruogų ar plaukų galiukus. Su raudona spalva gerai atrodo gintarinis miliravimas ryža arba juoda spalvomis, taip pat kartaus šokolado plaukų spalva, kuri šiuo metu labai populiari. Gražiai atrodys juodi plaukai su raudonomis sruogomis.
4 patarimas

Pasimatuokite keletą raudonų atspalvių perukų. Tai visai nepakenks plaukams.


5 patarimas

Jei abejojate savo jėgomis, geriau patikėkite plaukų dažymą profesionalams. Kirpykloje Jums parinks tinkamą spalvą, pritaikys teisingą dažymo technologiją.


6 patarimas

Jei visgi bandysite dažytis plaukus pačios namuose, išsirinkite profesionalius, kokybiškus plaukų dažus, kad nenusiviltumėte rezultatu ir nesugadintumėte plaukų, taip pat kad spalva išliktų ilgiau. Pasidomėkite atsiliepimais apie šiuos plaukų dažus internete. Geriausia rinktis dažus be amoniako.

Sudėtinga išgauti tokią pačią plaukų spalva, kuri nurodyta plaukų dažų paletėje, gali gautis ir nepageidaujamų reakcijų. Jei Jūs natūrali blondinė, po plaukų dažymo galite gautis ryškiai raudona. Jei brunetė – gali gautis rudas ar bordo atspalvis, dėl to labai svarbu parinkti tinkamą atspalvį. Jei norėsite išgauti ryškesnę spalvą arba Jūsų plaukai stori, dažus reikės laikyti ant plaukų ilgiau.

Šviesesnius plaukus nudažyti lengviau, sunkiausia nudažyti juodus plaukus – be išankstinio nušviesinimo tai neįmanoma, kartais reikalingas ir pakartotinis šviesinimas, o tai tikrai ne į sveikatą plaukams. Iš šviesintų plaukų raudona spalva greitai išsiplauna ir reikia dažniau dažyti plaukus, kad jie neatrodytų rožiniai, o visos tos procedūros kenkia plaukams. Tuomet kyla klausimas – ar tikrai to reikia?


7 patarimas

Po plaukų dažymo nepamirškite reguliariai rūpintis savo plaukų sveikata, juos prižiūrėti, puoselėti.

 

Apie makiažą ir drabužius, tinkančius raudoniems plaukams


 

Paminėtina, kad raudoniems plaukams netiks skaistalai. Makiaže naudokite žalsvus tonus.

Ryžų plaukų savininkėms tiks mėlyni, mėlynai violetiniai su pilku atspalviu, švelniai violetiniai ar raudonai violetiniai, švelniai raudonai oranžiniai arba oranžiniai su žaliomis ar mėlynomis detalėmis, žali drabužiai. Šviesiai oranžiniams plaukams gražiai atrodys tamsiai žali drabužiai, o tamsiems – šviesiai žali. Prie oranžinių plaukų netiks labai ryškios spalvos, ruda, rudai oranžinė, pilkai rusvai gelsva.

 

Daugiau susijusių straipsnių:

Raudoni plaukai

Natūralūs raudoni plaukų dažai

Chna plaukų dažai

 KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai