Straipsniai
Natūralūs tiesinimo būdai

 

 

Idealiai tiesūs, žvilgantys, sveiki plaukai žavi ir pritraukia žvilgsnius. Tikriausiai esate nemažai girdėjusios apie plaukų tiesinimą specialiais tiesintuvais, žnyplėmis, cheminiais preparatais, keratinu ir t.t. Bet ar įmanoma turėti tokius nuostabius tiesius plaukus be tiesintuvo, chemijos ir panašių dalykų?

 

Pasirodo, kad taip! Jums gali padėti natūralios, liaudies priemonės, išbandytos ir rekomenduojamos daugybės kartų moterų. Tai pats švelniausias plaukų tiesinimo būdas ir tuo pačiu jų gydymo metodas. Jo dėka, plaukai ne tik taps tiesesni, bet ir paklusnesni, labiau žvilgantys, stipresni, sveikesni.

 

Taip pat norime Jus informuoti, kad plaukų tiesinimas liaudies priemonėmis namuose nėra ilgalaikis ir labai veiksmingas (neištiesins plaukų po vieno karto ir idealiai). Jis tinka tuo atveju, jei plaukai nėra labai stipriai garbanoti ir norint gauti rezultatą, turi būti taikomas reguliariai, gana ilgą laiką. Tačiau šis metodas visiškai nekenkia plaukams, priešingai – suteikia jiems grožio ir sveikatos iš gamtos.

 

Taip pat skaitykite:

9 nerealūs receptai plaukų tiesinimui

Kaip ištiesinti plaukus su fenu?

Įžymios moterys tiesiais plaukais 

KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai