Straipsniai
krutu didinimas implantais plastine chirurgija
Dažytų plaukų priežiūra

Iš karto nudažius plaukus jie atrodo nuostabiai: gražios spalvos, žvilgantys, lengvai šukuojami, tačiau...Po kelių dienų viskas pasikeičia: plaukai tampa nepaklusnūs šukavimui, dingsta žvilgesys, o spalva tampa nebe tokia intensyvi. Ką daryti, kad to išvengtumėte? 123

Plaukų dažymas neišvengiamai juos paveikia – jie tampa silpni, sausi ir pažeidžiami, ypač stipriai plaukų struktūrą pažeidžia cheminiai plaukų dažai su amoniaku ir vandenilio peroksidu (šviesinantys plaukus). Dėl to plaukams (ir galvos odai) reikalinga speciali priežiūra ir rūpestis, ypač pirmas 2 savaites po dažymo. Rūpinimasis plaukais ne tik juos atstato, sustiprina, bet ir suteikia patrauklią išvaizdą bei leidžia džiaugtis naująja plaukų spalva kur kas ilgesnį laiką.

 

 

13 TAISYKLIŲ KAIP DAŽYTI PLAUKUS

1 taisyklė

Nedažykite plaukų dažniau nei 3 kartus per mėn., nes galite smarkiai pažeisti plaukų struktūrą ir sužaloti plaukus. Plaukus geriau dažyti kuo rečiau.




2 taisyklė

Verčiau rinkitės natūralius augalinius dažus (chna, basma ir kt.).

3 taisyklė

Jei norite chemijos – geriau rinkitės trumpalaikius nusiplaunančius plaukų dažus be amoniako. Arba, jei jau taip norite permanentinių - pagal naujausias technologijas pagamintus cheminius dažus, praturtintus plaukus puoselėjančiais komponentais. Aukšta dažų kokybė labai svarbi plaukų grožiui ir sveikatai.

4 taisyklė

Atsakingai rinkitės plaukų spalvą. Geriau tai paveskite profesionalams, ypač jei plaukų spalvą norite keisti kardinaliai, kadangi plaukų spalva, parodyta ant pakuotės, ir reali, gali skirtis.

5 taisyklė

Jei mėgstate dažnai keisti išvaizdą ir plaukų spalvą, rinkitės nusiplaunančius dažus, kurie nekenkia plaukų struktūrai. Tai gera priemonė sulyginti ataugusių plaukų šaknų ir likusių plaukų spalvą. Ypač rekomenduotina, kai plaukai silpni. Nors iš brunetės blondine ir nepavirsite.

6 taisyklė

Jei norite šviesinti plaukus daugiau nei 3 tonais, verčiau nedarykite to pačios namuose, o patikėkite šį darbą kirpyklų profesionalams.

7 taisyklė

Šviesindamos plaukus, tai darykite nuosekliai, iš pradžių dažykite sruogelėmis, o ne iš karto visus plaukus.




8 taisyklė

Dažydamos plaukus, griežtai laikykitės instrukcijų, nurodytų ant dažų pakuotės, savavališkai nedėkite jokių papildomų komponentų. Dažus maišykite ir laikykite ant plaukų taip ir tiek laiko, kaip nurodyta. Nesilaikydamos instrukcijų galite smarkiai pakenkti plaukams ir galvos odai.

9 taisyklė

Kai dažote plaukus cheminiais dažais, nedenkite jų plastikiniu maišeliu. Plaukams būtina kvėpuoti, antraip dažai gali nudeginti plaukų šaknis ir galvos odą. Galva dengiama plastiku tik dažant natūraliais dažais, kad šie giliau įsiskverbtų.

10 taisyklė

Jei dažote ataugusias plaukų šaknis, pirmiausia tepkite dažus ant plaukų šaknų, o likus 5 min. iki poveikio pabaigos, užtepkite dažus ant likusių plaukų per visą ilgį, kad suvienodintumėte spalvą.

11 taisyklė

Kai dažote plaukus, tuo pačiu nedarykite cheminio plaukų sušukavimo, nes plaukai gauna ir taip didelį cheminį krūvį. Jei cheminio sušukavimo atsisakyti negalite, tuomet jį atlikite ne anksčiau nei po 3 sav. nuo dažymo.

12 taisyklė

Padarykite plaukams „dažymo atostogas“, t.y. leiskite jiems pailsėti nuo cheminių medžiagų poveikio, pakeiskite juos natūralios kilmės dažais (chna, basma ir kt.), kurie ne tik suteiks spalvą, bet ir sustiprins, pagydys plaukus.

13 taisyklė

Jei norite išsaugoti plaukų spalvą ilgesnį laiką, geras metodas – plaukų laminavimas.


Video, kaip dažyti plaukus namuose


Daugiau susijusių straipsnių apie dažytų plaukų priežiūrą:

9 kasdienės dažytų plaukų priežiūros taisyklės

Natūralios priemonės dažytų plaukų apsaugai

Kaip plauti, šukuoti, džiovinti dažytus plaukus?





KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ