Straipsniai
9 patarimai nėštukei

 

1 patarimas

Susilaikykite nuo plaukų dažymo bent pirmą nėštumo trimestrą (pirmus tris nėštumo mėnesius), kai formuojasi pagrindiniai vaisiaus organai. Gydytojas gali Jums rekomenduoti dėl saugumo vengti plaukų dažymo ir vėlesnių trimestrų metu.

2 patarimas

Chemija yra chemija, ir ji negali būti visiškai nekalta. Saugokitės nuodingų amoniako garų Jei plaukų dažymas neišvengiamas, teikite pirmenybę augaliniams natūraliems arba nusiplaunantiems trumpalaikiams dažams.

3 patarimas

Pirkdamos plaukų dažus, paprašykite pardavėjo pateikti higienos atitikties sertifikatą, patvirtinantį plaukų dažų nekenksmingumą. Ši garantija Jūsų padėtyje yra labai svarbi.

4 patarimas

Rinkitės plaukų dažus, kuriuos reikėtų laikyti ant odos kuo trumpiau.

5 patarimas

Išbandykite dažus ant nedidelio odos lopinėlio (tiek cheminius, tiek natūralius augalinius). Darykite tai net ir su iki nėštumo išbandytais dažais, nes dėl hormonų pokyčių, organizmas gali į tuos pačius dažus reaguoti visiškai kitaip.

6 patarimas

Dažykite ne visus plaukus (ne nuo šaknų, rinkitės miliravimą, koloravimą), nekeiskite plaukų spalvos kardinaliai.

7 patarimas

Dažydamos plaukus, mūvėkite pirštines.

8 patarimas

Tepkite dažus ant plaukų, o ne ant galvos odą, kad kuo mažiau chemikalų įsigertų į odą.

9 patarimas

Po dažymo kruopščiai išplaukite plaukus.

 

Apskritai, dažyti plaukus ar ne - tai kiekvienos moters asmeninis reikalas. Atsižvelgiant į tai, kad nenustatytas neigiamas dažų poveikis kūdikio sveikatai, Jūs galite ignoruoti įspėjimus ir patarimus, tačiau, galbūt būtų geriau apsidrausti ir naudoti arba natūralius dažiklius, kaip chna ir basma, arba apsiriboti trumpalaikiais dažais, plaukams suteikiant lengvus atspalvius, o kardinalų spalvos keitimą palikti laikui po gimdymo (jis ateis pakankamai greitai).Skaitykite daugiau:

Ar pavojingas plaukų dažymas nėštumo metu?

Plaukų dažai ir nėštumas

 

 KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai