Straipsniai
Kaip pasirinkti plaukų spalvą?

Keistis ar nesikeisti? Štai kur klausimas! Nors sakoma, kad gamta neklysta nei spalvose, nei proporcijose ir ta plaukų spalva, kuria mus apdovanojo, turėtų būti ideali, visgi mes vis tiek norime save tobulinti, tobulinti ir tobulinti iki...absoliutaus idealo.

O kas tas idealas? Kiekvienam gali būti kitoks – draugė ar kaimynė su gražiais plaukais, modelių standartai, mados, įžymybės, o gal mums tiesiog pasidarė nuobodu ir liūdna, o norisi matyti veidrodyje save gražią, švytinčią, jaunatvišką, moterišką... Taigi – metas į kirpyklą!

Kaip pasirinkti plaukų spalvą, kuri tiktų būtent Jums? Pirmiausia, nuspręskite, ko siekiate keisdami plaukų spalvą – paryškinti savo natūralią plaukų spalvą, paslėpti žilus plaukus (atjaunėti) ar kardinaliai pakeisti išvaizdą. Tinkamai parinkta plaukų spalva pabrėžia akių išraiškingumą, atšviežina veido spalvą, paslepia odos trūkumus ir amžių, pabrėžia gražias veido detales ir suteikia žaismingumo. O netinkama plaukų spalva, priešingai, gali Jums pakenkti ir pridėti keletą metelių, veidą padaryti neišvaizdų ar net vulgarų, paryškinti trūkumus. Jau nekalbant apie veltui sugaištą laiką ir išmestus pinigus plaukų dažams, dažymui.

Jei kreipsitės į kirpyklą, specialistus – stilistus koloristus, jie padės Jums pasirinkti tinkamą plaukų spalvą, patars kokiais dažais geriausia dažyti Jūsų atveju ir netgi nudažys Jums plaukus, tačiau apie spalvų derinimą ir pasirinkimą pravartu šiek tiek nutuokti ir pačioms. Toliau pateikiame praktinius patarimus, kaip nustatyti, kokios plaukų spalvos Jums tinka, o kokių reikėtų vengti.

4 metų laikai - kuri spalva Jūsų?

Drąsiai tapkite akinančia blondine, jeigu...

Drąsiai tapkite vilioke tamsiaplauke, jeigu...

Drąsiai dažykite plaukus ugnine spalva, jeigu...

Žilų plaukų dažymas

Plaukų spalvos pagal spalvų trikampį Δ

TOP 19 patarimų renkantis plaukų spalvą
KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai