Straipsniai
Šiuolaikiniai perukai

Perukų populiarumas toliau auga, o technologijos nestovi vietoje. Paskutiniu laiku labiausiai vertinami natūralių plaukų perukai, nors sintetiniai perukai daug pigesni ir labiau tinka aktyvų gyvenimą gyvenantiems, sportuojantiems žmonėms, kadangi šiuos perukus lengviau prižiūrėti, jie lengvesni nei natūralūs perukai. Visgi natūralūs perukai turi daug daugiau pranašumų. Pirmiausia, estetiniu ir pasitikėjimo juos nešiojant požiūriu.

Anksčiau peruką užsidėti be kitų pagalbos būdavo neįmanoma misija. Šiuolaikinės technologijos ir medžiagos leidžia peruką pagaminti praktišką, lengvą ir estetišką.Perukų pasirinkimas didžiulis – dirbtinių plaukų, natūralių plaukų, pusiau natūralių plaukų, garbanoti ir tiesūs, trumpi ir ilgi, įvairių formų, spalvų ir šukuosenų, vyrams ir moterims. Galima surasti peruką bet kokiam skoniui. Perukus galima formuoti, tiesinti, dažyti ir kt. eksperimentuoti be jokio poveikio saviems plaukams.

Šiais laikais perukai tokie panašūs į natūralius plaukus, kad aplinkiniai nė nepastebės, kad Jūs su peruku, nebent tai pasakysite. Galite keisti savo įvaizdį pagal norą ir nuotaiką, nebijodami eksperimentuoti - neprarasdami buvusios savo šukuosenos.

Dar neseniai manyta, kad perukai skirti nešioti tik pagyvenusioms damoms arba žmonėms, kurie yra netekę plaukų. Šiandien viskas kitaip. Perukus nešioja daugybė žmonių, tarp jų ir tie, kurie neturi problemų dėl plaukų netekimo.  Šiandien perukai – stiliaus dalis, leidžianti lengvai ir dažnai keisti išvaizdą, tapti patrauklesniam, prisitaikyti prie madų. 

Daugiau įdomių perukų istorijos faktų

Pirmieji perukai pasaulyje

Perukai - valdžios simbolis: antikos laikai

Karališkieji perukai: nuo viduramžių iki monarchijos

XX a. perukai: būk ryški ir natūrali


KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai