Straipsniai
8 priežastys nešioti peruką

Perukai paprastai nešiojami dėl šių priežasčių:


1 priežastis. Medicininės priežastys.
Perukus nešioja žmonės, kurie yra dalinai ar visiškai netekę plaukų dėl ligos, norintys paslėpti plikimą (po chemoterapijos, dėl alopecijos). Tokiais atvejais perukai gali visiškai pakeisti savus plaukus.



Skaitykite: ar perukai gali pakenkti sveikatai?


2 priežastis. Įvaizdžio keitimas. Moterys mėgsta pokyčius: naujas sukneles, naują makiažą ir, žinoma, naujas šukuosenas. Kartais pasidaro nuobodu, norisi įsikūnyti į kitą žmogų ar pasirodyti kažkur inkognito... Bet negalima kirptis ir dažytis plaukų kiekvieną savaitę – plaukai to neištvertų. Išeitis yra, tai - perukas.

Perukai padeda pakeisti išvaizdą, stilių, įvaizdį. Tai puikus būdas pabrėžti veido bruožus ir individualumą, būti patraukliam, jaunai atrodyti,  pakelti savo vertę, puikiai jaustis ir pasitikėti savimi, neatliekant drastiškų veiksmų su savo plaukais. Perukas leidžia pasijausti visai kitu žmogumi.

Peruko dėka išbandysite, kaip Jums tinka nauja šukuosena (naujas plaukų ilgis, spalva, garbanojimas, tiesinimas ir t.t.), nepadarydami negrįžtamos žalos savo plaukams, o jei ji netiks – lengvai grįšite prie senos šukuosenos. Turint peruką ar net keletą jų, galima lengvai ir greitai keisti savo išvaizdą, kada tik norisi. Perukas leis įgyvendinti pačius netikėčiausius Jūsų troškimus ir padės gyvenimui suteikti paslapties ir nuotykių.



3 priežastis. Kasdienai, patogumui.  Mūsų plaukai nevisuomet būna pačios geriausios formos – neišplauti, silpni, išblukę, reti..., o juk reikia gražiai atrodyti, nėra laiko, o reikia skubiai kažkur išeiti... Plaukų priežiūra, kirpimai, šukuosenos darymas kasdien užima daug laiko, kurį būtų galima skirti šeimai, darbui ar pramogoms. Užimtoms dirbančioms moterims, kurioms būtina visuomet gerai atrodyti, ši problema ypač aktuali. Perukas nepakeis Jūsų įvaizdžio, bet palaikys tinkamą šukuosenos formą. Jei turėsite peruką, kuris atkartoja savų plaukų mėgstamą šukuoseną, yra natūralios plaukų spalvos ir ilgio, kai Jums labai reikės tvarkingai ir puikiai atrodyti, tiesiog išsitrauksite peruką iš spintos, užsidėsite jį – ir per kelias minutes turėsite idealią šukuoseną!




Ypač sunku gerą šukuoseną išlaikyti aktyvioms moterims, kurios plaukioja baseine, sportuoja. Tokiu atveju perukas tampa tikru išsigelbėjimu. Su juo galima puikiai atrodyti po plaukiojimo baseine, bėgiojimo parke ar sportavimo ant treniruoklių.

Be to, plaukams kartais naudinga duoti pailsėti nuo kirpyklų procedūrų – dažymo, cheminio garbanojimo, džiovinimo, tiesinimo ir t.t. Perukas leidžia pailsėti plaukams ir tuo pačiu stiprinti juos įvairiomis kosmetinėmis priemonėmis.

Skaitykite: Kaip pasirinkti peruką?

4 priežastis. Šventės, vakarėliai, karnavalai.Peruko dėka galima per kelias minutes įsikūnyti į norimą personažą ir įgyvendinti įvairiausias fantazijas, susijusias su plaukais. Perukų spalvos ir kirpimai gali būti visiškai neįprasti ir nekasdieniai, ekstravagantiški, originalūs. Iš jų nereikalaujama tiksliai imituoti natūralius plaukus, o tai, be abejo, mažina jų kainą ir kokybę.



5 priežastis. Mada.  Perukai yra ir visuomet bus madingi, kis tik jų spalvos ir modeliai, medžiagos, iš kurių jie gaminami.


6 priežastis. Darbas. Aktoriams, televizijos, teatro ir kino žvaigždėms, šou verslo atstovams perukas padeda sukurti vaidmenis. Jiems perukas - ne tik įvaizdžio detalė, bet ir darbo priemonė, profesijos dalis.



7 priežastis. Statusas visuomenėje.  Didžiojoje Britanijoje iki šiol gyva tradicija Parlamente ir teismuose nešioti baltus perukus, tokius, kokie buvo nešiojami XVIII a. antroje pusėje (tai stori, sunkūs modeliai su audinio ar tiulio pagrindu, iš anksto padarytu sklastymu ir šukuosena).


8 priežastis. Apsauga nuo šalčio.  Perukai gali atstoti kepurę ir apsaugoti galvą rudenį ar pavasarį, kai oras dar pakankamai šaltas, o norite atrodyti elegantiškai.

 

Toliau skaitykite: Kaip tinkamai prižiūrėti peruką?



KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ
Produktai